Puhastusaine Universal Stone

Tootekood: 80951
 

Universal Stone on üldpuhastusaine, mida saab kasutada kodus kõikide kõvade pindade puhul.Sama aine puhastab, poleerib ja kaitseb pindasid ühe kasutuskorraga. Universal Stone´i võimsus põhineb rohelise seebi, poleerimissavi ja glütseriini koosluses. Vett kasutades segunevad omavahel poleerimissavi ja seep moodustades vahu, mis eemaldab tõhusalt raskematki mustuseplekid. Poleerimissavi peensus tagab kriimustumiskindluse. Universal Stone´is sisalduv taimse päritoluga glütseriin sulgeb puhastamise järgselt pinnapoorid, mistõttu uus mustus ei nakku pinnaga nii lihtsalt.

Glütseriin aitab säilitada naha loomulikku niiskusetasakaalu, mistõttu Universal Stone ei kuivata käsi. Taimse päritoluga glütseriin on kahjutu aine ja seda kasutatakse paljudes kreemides ja toiduainetes.On tavapärane, et kodused puhastusained on vedelikud. Universal Stone on kuivana tahke ja lahustub aeglaselt kui seda hõõruda märja käsna või lapiga. Tänu sellele jätkub puhastusainet pikaks ajaks.

Ühele purgile vastab umbes 50L vedelat üldpuhastusainet. Aktiivse kodukasutuse puhul jätkub purgist umbes aastaks. Toode on täielikult bioloogiliselt lagunev, kahjutu tervisele ja seda ei ole testitud loomkatsetega. Lastega peredele on Universal Stone turvaline valik.

Kasutusjuhend:

1. Hõõru puhastusaine pinda purgis mõned korrad hästi niisutatud käsna või shvammiga.

2. Pressi käsna või shvammi , et tahke puhastusaine lahustuks ja hakkaks käsna pinnal vahutama.

3. Pese vahutava käsna või shvammiga puhastatavat pinda. Vajadusel anna vahul mõjuda mõned minutid.

4. Loputa jooksva vee all või pühi puhtaks niiske lapiga.

Kasutuse järgselt lase puhastusaine pinnal kuivada ja seejärel sulge purgi kaas. Hõbeda ja muude tundlike pindade puhastamisel kasuta pehmet puhastuslappi ja vahusta puhastusaine korralikult. Kare käsn võib kriimustada pehmeid metalle ja teisi tundlikke pindasid. Puhastusaine ise ei kriimusta.

Kasutusvõimalused:

SOBIB JÄRGMISTELE MATERJALIDELE: Roostevaba teras, vask, messing, alumiinium, kroom, pronks, tina, hõbe,  kuld, klaas, kristall, keraamika, portselan, email, plast, puu (värvitud, lakitud, õlitatud või töötlemata puu), marmor, telliskivi, voolukivi, jne.

KÖÖGIS: valamud ja tööpinnad, keraamilise pliidi tasapinnad, kraanid, köögimööbel, jääkapid, pliidid,ventilatsioonikubud ja õhupuhastid, ahjud, mikrolaineahjud, massiivsed puutasapinnad, laminaattasapinnad, kivitasapinnad, roostevabast terasest pinnad.

ELUTOAS: Ahjude ja kaminate pinnad ja nende klaasuksed. Eemaldab efektiivselt tahmaplekid, isegi voolukivi pindadelt. Eemaldab pastapliiatsi jäljed laminaatpindadelt. Vase, messingi, hõbeda ja kulla poleerimine. Puhastab oksüdeerunud vask- ja teiste metallide pinnad.

WC: valamud, dushikabiinid, kraanid, klaasuksed, saunalava, keraamiliste plaatide vahevuugid ja plaadid. Katlakiviplekkide eemaldamine kraanidelt ja klaasustelt.

HARRASTUSED:  Autode alumiiniumveljed, aiamööbel, grillid, paadi veepiiri puhastamine. Puhastab jalanõudele jäänud rohu ja muud plekid. Eemaldab lihtsalt putukad autode stangedelt, peeglitelt ja tuuleklaasilt. Hõbeda ja muude pehmete pindade puhastamisel peab kasutama pehmet lappi / kangast ja vahustada eelnevalt aine korralikult.


Toode on ajutiselt välja müüdud. Palun küsige toote saadavust info@chezmarius.ee või tel 6610999.

 

Kokapood avatud:

tööpäevadel 10-18
laupäeval 11 - 15
pühapäeval suletud !

Tere tulemast !

Olete väga oodatud !

--------------------------


image.png

+372 66 10 999

info@chezmarius.ee

 

TELLIMINE

Tellimine chezmarius.ee kodulehelt:
Võid tellida registreerimata.

Hea kokapoe klient, 
meil on kodulehel tehnilised tõrked, seepärast e-pood veel ei toimi.

Siiralt vabandame!

Tellida saab nii:
saada palun meie e-mailile 
info@chezmarius.ee 
huvipakkuva toote link või tootekood 

lisa oma nimi ja kontakttelefon

meie saadame ettemaksuarve, pärast mille tasumist toimetame kaubad Sulle lähimasse postipakiautomaati.

Teeme koostööd Itella SmartPOST'iga.

Tellimustele ise Tallinna Kokapoodi järele tulles on lisakulu  0 €

Üle 150 € tellimused tarnime Teile tasuta lähimasse postipakiautomaati. 

Postipakk 3,00 - 7,00 € olenevalt paki suurusest.
Paki max. kaal 35 kg.
Tarneaeg 1-3 argipäeva.