Suitsupüstol Polysciense

Tootekood: SG2-PSC
 

PolyScience´i The Smoking Gun ehk suitsupüstol.

Seade töötab nelja AA-tüüpi patareiga, mis kuuluvad pakendisse. Kaasas on ka alusraam, mille peale suitsupüstol asetatakse. Voolikuga suunatakse suits soovitud kohta. Suitsupüstol on täiesti iseseisev seade, mistõttu seda saab igale poole kaasa võtta kui ainult suitsutuspuru ja patareid maha ei unune. Toodetavast suitsu kogusest ja temperatuurist ei piisa toorainete küpsetamiseks, vaid eesmärk on anda looduslikku suitsumaitset eelnevalt valmistatud toidule. Aseta suitsutuspuru ülemisele restile ja süüta see tikuga või gaasisüütajaga. Ära kasuta leeklampe selleks, sest see põletab suitsutuspuru liiga kiiresti ja kõrge temperatuur rikub seamde resti. Ära kasuta maitseaineid ja liiga peeneks jahvatatud suitsutuspuru, mis ummistavad resti või tuulutusmootori. Kasuta suitsutuspüssi mootorit ainult 30 sekundit korraga, et vältida mootori ülekuumenemist.

Profikasutuses peab suitsutuspüstoli topeltresti puhastama iga päev ja intensiivses kodukasutuses üks kord nädalas. Restid saab eemaldada lükates tiku või peenikese pulga alaosas asuvasse auku. Restid on soovitatav jätta ligunema pesuainelahusesse ööks ajaks või loputada tugevama lahustiga. Reste saab tellida Kokapoest ka varuosana.

Kord kuus on soovituslik avada väikese kuuskantvõtmega terve metallotsik ja puhastada see tõrvast ja mustusest. Nii tagate, et tõrv ei pääse mootorisse ja ei riku seda.

Pakendisse kuulub suitsutuspüstolile lisaks: raam, 18" voolik, 4 x AA -patareid, 2 x siutsutuspuru purki (õuna- ja hikkoripuu puru).


Toode on ajutiselt välja müüdud. Palun küsige toote saadavust Veebipood@chezmarius.ee või tel 6610999.

 
 


Kokapood avatud:

tööpäevadel 10-18
laupäeval 11-15
pühapäeval suletud !

🔆

Tere tulemast !

Olete väga oodatud !

☎+372 66 10 999

info@chezmarius.ee

 

TELLIMINE

Tellimine chezmarius.ee kodulehelt:

Võid tellida registreerimata.

Tellimustele ise Tallinna Kokapoodi järele tulles on lisakulu  0 €

Üle 150 € tellimused tarnime tasuta lähimasse postiautomaati.

Postipakk 3,00 - 7,00 € olenevalt paki suurusest.
Paki max. kaal 35 kg.
Tarneaeg 1-3 argipäeva.