Bliinipann 135mm malmist Gourmet

Tootekood: 4661120
 

Rootsi tootja Gense valurauast ehk malmist bliinipann, mille läbimõõt on 13,5cm.

Valurauast pannid on pikaealised, kannatavad hästi kuumust ja intensiivset kasutamist.  Valurauast panne võib kasutada kõikidel pliitidel ja ka ahjus (kui pannil on terasest või valurauast käepide).

Malmi pind nõuab kaitset, näiteks määrimist rasvainega või õliga, et see ei roostetaks. Paljud malmnõud rasvpõletatakse rasvaga juba tehases. Tehasest tulnud nõu on kasutuseks valmis, kuid ei näita veel oma parimaid omadusi. See nõuab ”sissetöötamist”: laialdast kasutust, küllaltki suure rasvakogusega praadimist ja peale mõnekuulist kasutamist vajadusel rasvapõletamist.

Tavapuhastuseks peale kasutamist piisab pühkimisest majapidamispaberiga või pesemine jooksva vee all, ilma pesuvahendita. Pesuvahendid lahustavad rasva, juba tavaline kätepesuvahend on mõeldud just rasvasisaldusega mustuse eemaldamiseks. Hästi hoitud malmi on nii lihtne hooldada, et pesemisvahendit ei olegi tarvis. Peale pesemist kuivatatakse pann hoolikalt pliidil soojendades. Nii kaob kogu niiskus ka panni sisemusest. Kui panni jääb niiskust, võib see hakata roostetama. Ärge kunagi peske malmnõusid nõudepesumasinas! See eemaldab kogu rasva pinnalt kiiresti ja efektiivselt.

Panni põhja läbimõõt on 13cm ja kõrgus 3cm, kogupikkus 27cm.

Hind: 16.90 €

 


Kokapood avatud:

tööpäevadel 10-18
laupäeval 11-15
pühapäeval suletud !

🔆

Tere tulemast !

Olete väga oodatud !

☎+372 66 10 999

info@chezmarius.ee

 

TELLIMINE

Tellimine chezmarius.ee kodulehelt:

Võid tellida registreerimata.

Tellimustele ise Tallinna Kokapoodi järele tulles on lisakulu  0 €

Üle 150 € tellimused tarnime tasuta lähimasse postiautomaati.

Postipakk 3,00 - 7,00 € olenevalt paki suurusest.
Paki max. kaal 35 kg.
Tarneaeg 1-3 argipäeva.