Teraspannid

Rohkem tähelepanu vajavatele sisekatetega pannidele leiab mitmeid vastupidavamaid alternatiive. Nendest lihtsamini hooldatav on roostevaba teras. Teraspannidele ei ole tegelikult otseseid hooldusjuhendeid, soovitame ainult intensiivset ja tõsist kasutamist. Roostevabast terasest panne võib kasutada kõikide pliiditüüpide puhul, k.a induktisoonpliidil. Teraspanni võib kasutada ka ahjus.

Temperatuuri reguleerimine kasutamise ajal on olulise tähtsusega. Roostevaba teraspind pruunistab märgatavalt madalamatel temperatuuridel kui sisekatetega kolleegid. Seega teraspannidega praadimisel peab põhjakõrbemise ja kinnikleepumise vältimiseks kasutama madalamaid temperatuure.

Tundlike toorainete puhul nagu kana ja punane kala, vähenda temperatuure kolmandikuni sellest, millega Te olete harjunud praadima. Kõrge valgusisaldusega toorainete puhul nagu muna ja valge kala, soovitame siiski sisekatetega panne. Valgusisaldusega toorained kleepuvad teraspindadele juba madalatel temperatuuridel ja ilusa praadimistulemuse saavutamine on eriti keeruline. 

Roostevabast terasest panne võib pesta nõudepesumasinas ja nende puhul võite kasutada erinevatest materjalidest riistasid.

 


Kokapood avatud:

tööpäevadel 10-18
laupäeval 11-15
pühapäeval suletud !

🔆

Tere tulemast !

Olete väga oodatud !

☎+372 66 10 999

info@chezmarius.ee

 

TELLIMINE

Tellimine chezmarius.ee kodulehelt:

Võid tellida registreerimata.

Tellimustele ise Tallinna Kokapoodi järele tulles on lisakulu  0 €

Üle 150 € tellimused tarnime tasuta lähimasse postiautomaati.

Postipakk 3,00 - 7,00 € olenevalt paki suurusest.
Paki max. kaal 35 kg.
Tarneaeg 1-3 argipäeva.